Üretim

Ana sayfa > Üretim > İçerik
Karton üretim ekipmanları
Mar 25, 2016

Kağıt tepsisini, işleme teknolojisi ve çok çeşitli konular ve genel üretim ekipmanları çeşitli ve karmaşık yapısı nedeniyle standardizasyon ve seri hale getirme çok zor. Ve çünkü Chinaand #39; s karton sanayi Vakfı zayıftır, onun üretim ekipmanları ve gelişmiş uluslararası düzeyde de değişmektedir. Bu nedenle, karton makine gelişme Çin çok büyük olduğunu, daha da geliştirilmesi tepsi ekipman ve ağır görev üretim gelişmiş.

Mukavva ve karton kutuları üretim ekipmanları petek

Birçok eşsiz avantajlar ve iyi gelişme umutları petek sadece bir 60 onun makul biyonik ve hafif yapıları, izotropik yüksek basınç dayanımı ve iyi yastıklama ve titreşim, ısı yalıtımı, inşaat, araç imalat ve ambalaj sektöründe diğer sanayi tarafından tercih ses yalıtım özellikleri ile son yüzyılın'da göstermiştir.

Petek yapı iki panel yapılır, petek ve yapışkan petek yapmak için kurulan, esas olarak streç şekillendirme ve üretim yöntemi bileşik. Geç 80 ve #39; s geçen yüzyılın, Çin petek karton kutular ve ekipman başlandı. Araştırma ve geliştirme sindirim ve emilim Kore ve İngiltere ve Hollanda temelinde petek karton üretim satırının alır ve cesaret verici sonuçlar bir dizi yaptı.

Kağıt hamuru üretimi için genel durumu

80 yıldan fazla İngiltere ve İzlanda tarihi için selüloz sanayi kalıp ve Kanada ve diğer gelişmiş ülkelerde büyük, olgun teknoloji olduğunu. Fransa ve Mısır 1984 yılından bu yana, şirket döner davul tanıttı türü hamuru kalıplama üretim hattı başladı advent önce kendi için 1988 yılında üretim hattı kalıplama hamuru, kalıplanmış selüloz sanayi Çin ve ekipman kalıplama hamuru tarihinin sonuna alır, ancak 1993, ürünler ve tek bir alt sınıflarda, yerine sıfırdan esas olarak yumurta kanalları tarafından hakim , meyve ve bira. İhracat Ticaret ve ihracat kısıtlamaları, 1995 yılından bu yana yükleme çevre artış, birlikte ülkemizde kalıplanmış selüloz sanayi 1990 20. yüzyılın sonlarında yeni bir sıçrama var, ölçek ve sanayileşme başladı. Yerli hamuru kalıp ekipman sadece yerli, sağlayabilir değil şimdi ihracat ve üretim hatları yurtdışında.

Hamuru kalıp ürünlerin ana üretim donatım: Hidro-pulper, çamur çukurları, şekillendirme makinesi, kurutma makinesi, sıcak basın, qiebianji ve benzeri.

Dongguan Caicheng baskı FabrikasıTelefon: 0769-86413522